Nasza filozofia

Jeżeli chcielibyśmy przenieść nasze przekonania na papier, to byłby pierwszy szkic:

 

1. Życie toczy się wszędzie®.

Zauważyłeś, że najlepsze momenty w życiu rzadko kiedy można przewidzieć lub zaplanować? Staramy się na nie otworzyć, bez względu na to kiedy i gdzie się pojawią. Życie jest nieprzewidywalne. Chwyć ten moment i żyj każdym dniem. Jak najlepiej.

 

2. Rodzina to czasownik®.

Samotni rodzice. Powtórne małżeństwa. Adoptowane dzieci. Definicja rodziny się zmieniła, od czasu, gdy powstał nasz pierwszy koń na biegunach. Dla nas najważniejsze jest, jak traktujesz drugiego człowieka.

Wieczorne gry, rodzinne obiady, wycieczki rowerowe, wakacje, wspólne oglądanie filmów, piknik w parku. Zróbcie coś. Razem

 

3. Od początku do końca rodzinna pracownia.

Nigdy nie zapomnieliśmy, że początki naszej firmy miały miejsce w rodzinnym garażu.

I mimo, że nasz „garaż” zmienił miejsce oraz powiększył się na przestrzeni lat, zawsze będziemy o sobie myśleć jak o ludziach z rodzinnej pracowni: skromnych, ciężko pracujących pasjonatach, którzy w dalszym ciągu podwijając rękawy, biorą się do pracy.

 

4. Wabi-Sabi 

Jeżeli tata nauczył nas wielkiej ambicji, to to zawdzięczamy mamie. Wabi-Sabi to japońskie pojęcie na docenienie autentyczności. Nic nie jest doskonałe, ale mama nauczyła nas, że dobro jest w każdym i wszędzie. Trzeba zwyczajnie umieć je dostrzec.

Rzeczy, które dzisiaj nas irytują, kiedyś będą świetnym materiałem do opowiadania historii. Szukaj zalet. We wszystkim. Zwłaszcza w rodzicielstwie.

 

5. Działamy na rzecz dobrze przespanej nocy.

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, staramy się utrzymywać najwyższe standardy: nasze rodzinne standardy. Działamy w imię naszych wartości a dobrze przespana noc to najlepszy wskaźnik tego jak sobie radzimy.

 

6. Odwaga jest w każdym z nas.®

Zapomnij o potknięciach, zwiększ pozytywne myślenie i ciesz się z każdego kolejnego kroku, który wpływa na Twoje życie. Odwagą jest próbowanie, ale jeszcze większą podniesienie się, jeżeli coś pójdzie nie tak.